Obrázek header
AKTUALITY
RYCHLÝ KONTAKT

Mléčné výrobky

Krávy z našeho regionu mají nejkvalitnější mléko, a proto jakékoliv mléčné výrobky v této lokalitě vyrobené dosahují mimořádné kvality. Proto od našich farmářů se můžete pochutnat na mléčných výrobcích, které jsou:

V našem sortimentu najdete:

Kozí a ovčí produkty

Věděli jste, že koza nemá nikdy rakovinu? Je to tak a kozí mléko má velmi příznivé účinky i na Váš organizmus. Proto u nás najdete široký sortiment nejen kozích, ale i ovčích produktů:

Sýry

Tvarůžky

Olomoucké tvarůžky jsou zrajícím sýrem vyrobeným z odstředěného (odtučněného) mléka a proto jsou zdravé a dietní - díky svým nutričním hodnotám, nízké energetické hodnotě (tzn. nízkému obsahu tuku) a obsahu plnohodnotných bílkovin a vápníku.

Při výrobě Olomouckých tvarůžků se nepoužívají geneticky modifikované suroviny. Vyrábějí se bez přídavku syřidel, barviv, aromat a stabilizátorů.

U nás najdete široký sortiment tvarůžkových produktů a příznivé ceny

Tvarůžky

Orrero – Gran Moravia

Sýr, který si vysloužil přívlastek „český parmezán“. Gran Moravia je velmi výživný sýr s výraznou a příjemnou chutí, který svojí lahodností a zároveň lehkou stravitelností uspokojí i ty nejnáročnější gurmány. V období růstu se Gran Moravia stává velmi hodnotným zdrojem vápníku, fosforu a dalších minerálních solí a vitamínů, které jsou důležité pro mladý organismus.


NAŠI DODAVATELÉ