Kavárna

Vynikající káva, příjemné posezení, osvěžující zmrzlina, zákusky rozplývající se na jazyku, lahůdky a dorty pro všechny příležitosti.

V naší cukrárně a kavárně nabízíme ručně vyráběné zákusky a cukrovinky z regionálních cukrářství, každé ráno pro vás připravujeme také čerstvé lahůdky. V létě si u nás můžete dát skvělou kopečkovou zmrzlinu z pravé smetany, kterou si můžete dopřát i při posezení na naší zahrádce ve formě poháru.

Lahůdky

Vybíráme a dovážíme pro Vás lahůdky od regionálních výrobců z kvalitních surovin, které k nám vozí každé ráno čerstvé (přes noc vyrobené) chladícími vozy naši dodavatelé. Vybrat si u nás můžete chlebíčky (extra velké, sýrový, šunkový, Grand), saláty (pařížský, pikant, rybí, krabí – light, tzatziki), Panini, na objednávku Vám můžeme připravit různé obložené mísy (sýrové, salámové, losos, řízkové,...).

Zákusky

Naši cukráři k nám dováží čerstvé, podle tradičních receptur ručně vyrobené zákusky, dorty a cukrovinky. Proč byste je měli zkusit?

  • denně čerstvé
  • z pravého másla
  • z malých, tradičních rodinných podniků

Všechny zákusky a dorty si u nás můžete také objednat na přání (nejméně 24 hodin předem).

Káva

V dnešní době je káva jednou z nejoblíbenějších pochutin na světě a je spojována s momentem relaxace, chvilkou odpočinku a příjemným momentem stráveným s nejbližšími. Káva obsahuje široké množství složek, které jsou závislé na druhu a odrůdě kávovníku, na klimatických podmínkách, místě a způsobu pěstování či sběru. Velmi důležitý je i způsob a doba zpracování, proto pro Vás v naší kavárně připravujeme kávu praženou přímo v Litovli. Vždy si tedy pochutnáte na nejlepší možné kávě, vždy čerstvé a připravené těsně před podáváním.

Aktuálně používáme kvalitní zrnkovou kávu od výrobce Mambo Caffé.

Mošty a limonády

Naše mošty mají 100% podíl ovocné složky a jsou poctivě za studena lisované. Suroviny pro tvorbu moštů pochází převážně od sadařů z Moravy, případně od jiných českých a slovenských pěstitelů. Hlavním cílem je nabídnout kvalitní produkt z českých zemí českému spotřebiteli.

Všechny naše mošty se mohou pyšnit těmito vlastnostmi:

  • vyrábí se vždy pouze z čerstvého ovoce nebo zeleniny, 1 l = 1,6 kg ovoce
  • ošetřují se pasterací, neobsahují tedy ani kapku konzervantů
  • vody se v nich nedočkáte, stejně jako sladidel, ochucovadel nebo jiné chemie
  • žádné použití koncentrátů, všechny mošty jsou nefiltrované

Zmrzlina a poháry

Poháry vyrábíme z kvalitní zmrzliny, která si našla v Litovli značnou oblibu nejen díky šlehačce z pravé smetany. Tu si můžete vychutnat v obou variantách - jak točenou, tak kopečkovou v nepřeberném množství různých příchutí. Nabídka příchutí se navíc pravidelně mění, abychom našim zákazníkům mohli dopřát s každou návštěvou jiný chuťový zážitek.

Přijímáme objednávky na dorty i ostatní zákusky, vždy minimálně 24 hodin předem.

Z našich dodavatelů

Logo Cukrářství Libina

Cukrářství Libina - Historie naší rodinné firmy, Cukrářství u Sněhové trubičky, sahá až do roku 1992, kdy paní Marie Chlupová vstoupila na místní trh se svými sněhovými trubičkami. Tento kvalitní výrobek si získal takovou oblibu, že paní Chlupová zaměstnala své rodinné příslušníky a rozšířila sortiment cukrářských výrobků.

Logo Lahůdky Grand

Lahůdky Grand - Úspěch je cesta, kterou jdeme a po které s námi jdou spokojení zákazníci, zaměstnanci, dodavatelé. Se všemi nás pojí pevné vztahy a také firemní okolí, které naše práce těší. Na naší cestě nechceme obcházet potřebné a proto část podílu na našem úspěchu přenecháváme i jim. Naplnění potřeb zákazníka je vnímáno jako nejdůležitější předpoklad dlouhodobě úspěšného působení. Během naší práce šetříme zdroje a zabraňujeme plýtvání.

Logo Kofola

Kofola - když ji miluješ není, co řešit. Láska je od nepaměti nedílnou součástí DNA Kofoly. Je prorostlá nejen do příběhu samotné značky, ale sehrála i důležitou roli při budování celé firmy, v jejíž misi stojí: My jsme Kofola. S nadšením usilujeme o to, co je v životě důležité - milovat, žít zdravě a stále hledat nové cesty.